18. Skautský ples

Betlémské světlo
Leden 6, 2008
Dětský karneval
Leden 30, 2008
Zobrazit vše

18. Skautský ples

Ani se nám nechce věřit, že již po osmnácté se sešli skauti, jejich přátelé a příznivci plesání na tradičním Skautském plese. FORTUNA jako vždy nezklamala a zasloužila se o to, že na parketě i v sále bylo veselo a prostě to žilo. Díky mnohým sponzorům, kterým i tímto děkujeme, byla připravena pestrá a bohatá tombola. Ale abych nepřeskakoval, tak od začátku: u vstupu se každý mohl občerstvit štamprlí slivovice a ženy a dívky obdržely karafiát.

Úvod plesu zahájil Kulich a uvedl country skupinu ze zdejší ZŠ pod vedením H.Banovské. FORTUNA byla skvělá a na řadu přišlo zálesácké soutěžení s finálovou soutěží – zatloukání podkov. Kolem půlnoci se rozdala tombola a Soptík s Astrem a Pavlou předvedli krátkou scénku – Dospělost skautského plesu. A závěrem – kdo nepřišel, nemůže pochválit. Tak to musím udělat já, bylo to SUPER.