18. Skautský ples

Dětský karneval
Leden 30, 2008

18. Skautský ples

Ani se nám nechce věřit, že již po osmnácté se sešli skauti, jejich přátelé a příznivci plesání na tradičním Skautském plese. FORTUNA jako vždy nezklamala a zasloužila se o to, že na parketě i v sále bylo veselo a prostě to žilo. Díky mnohým sponzorům, kterým i tímto děkujeme, byla připravena pestrá a bohatá tombola. Ale abych nepřeskakoval, tak od začátku: u vstupu se každý mohl občerstvit štamprlí slivovice a ženy a dívky obdržely karafiát.

Úvod plesu zahájil Kulich a uvedl country skupinu ze zdejší ZŠ pod vedením H.Banovské. FORTUNA byla skvělá a na řadu přišlo zálesácké soutěžení s finálovou soutěží – zatloukání podkov. Kolem půlnoci se rozdala tombola a Soptík s Astrem a Pavlou předvedli krátkou scénku – Dospělost skautského plesu. A závěrem – kdo nepřišel, nemůže pochválit. Tak to musím udělat já, bylo to SUPER.