Tábor vlčat a skautů 2011 – Trosečníci

Tábor světlušek a skautek 2011 – Pipi Dlouhá punčocha
Červenec 31, 2011
Skautská svatba
Srpen 7, 2011
Zobrazit vše

Tábor vlčat a skautů 2011 – Trosečníci

Téměř 30 pasažérů se zúčastnilo letu ze študlovského mezinárodního letiště. Cílem tohoto letu měl být velký New York. Bohužel letadlo se dostalo do turbulence, která se tomuto letu stala osudným…Tak nějak začínal tábor vlčat a skautů, kteří pobývali dva týdny na louce poblíž Študlova jako trosečníci na pustém ostrově.

Tito trosečníci postupně hledali indicie, jak se z ostrova, na němž zdánlivě nikdo další nepobývá, co nejrychleji a hlavně bezpečně dostat. Pomoct jim k tomu mělo i nalezené rádio, které jim vysílalo důležité informace. Poté trosečníci při průzkumu ostrova nalezli tajemný kryt, aby poté byli kontaktováni samotným legendárním kapitánem Nemem…

Děti na táboře zažily dva týdny plné dobrodružství, adrenalinu, ale také přátelské atmosféry a letní pohody. Na vlastní kůži si zkusily, že vydržet dva týdny bez počítače, televize a dalších vymožeností moderní doby a pobývat jen v přírodě není pro skauty žádný problém.

Další fotky si prohlédněte zde.