Sportovní den po druhé

První schůzka školního roku 2011-2012
Září 15, 2011
Mezidružinová soutěž – podzim 2011
Listopad 3, 2011
Zobrazit vše

Sportovní den po druhé

Již po druhé se v brumovské tělocvičně a posléze na bazénu konala 28. října 2011 akce s názvem Sportovní den střediska. Od 9.00 se tělocvična postupně zaplňovala světluškami, vlčaty, skauty a skautkami nejen z Brumova-Bylnice. Naše středisko se totiž rozrůstá i do okolí, a tak jsme mezi námi mohli přivítat i členy z Valašských Klobouk a Závrší.

Všichni sportovní nadšenci, kteří přišli, byli rozděleni do 4 týmů, aby se mezi sebou utkali v různých disciplínách. Skákali tak například v pytli, absolvovali opičí dráhu, stříleli na branku, skládali skládačku nebo odkrývali pexeso. V tělocvičně jsme si stihli zahrát fotbal nebo vybíjenou. S úderem oběda proběhlo vyhlášení výsledků a celá tlupa téměř 50 dětí! se přesunula na bazén, kde jsme se mohli následující tři hodiny vydovádět při hraní vodního póla či posedět si v sauně. Výsledky jednotlivých her nebyly až tak podstatné, důležitější bylo, že jsme se zase o kousek víc navzájem poznali a dovedli se pobavit.

Všechny fotky si prohlédněte zde.

Děkujeme všem dětem za účast, vedoucím za pomoc na stanovištích a již teď se společně těšme na další ročník sportování.

Sportu zdar!