Pohádkový hrad 2017

Zahajovací schůzka 2017 – Přidej se ke skautům i ty!
Září 7, 2017
Pozvánka na Roverské koulení
Listopad 8, 2017
Zobrazit vše

Pohádkový hrad 2017

V neděli 27.8. se uskutečnil další ročník oblíbené akce s názvem Pohádkový hrad. Již tradičně bylo pro děti připraveno 12 stanovišť, na kterém se potkávali s pohádkovými postavami. V prostoru před hradem se letos objevilo westernové městečko, kde si mohly děti nejen zastřílet nebo si pohladit dravé ptáky, ale také se setkat s pravými indiány. Po celé odpoledne byl připraven také bohatý doprovodný program včetně kouzelníka, tanečníků, vystoupení „science show“ z brněnského centra VIDA, soutěží nebo například modelování balonků.
I přes nepřízeň počasí se na hradě vystřídala spousta dětí, a my děkujeme všem, kteří si s námi přišli tento poslední srpnový víkend užít.
Těšíme se na vás i příští rok!

Na fotografie se můžete podívat zde:
http://kanavoj.rajce.idnes.cz/2017.08.27._Pohadkovy_hrad_Brumov/