Krajské kolo Závodu vlčat a světlušek v Pitíně – 16.-17.6.2018

Pohádkový hrad 2018 se blíží!
Červen 28, 2018
Tábor starších členů 8.-21.7.2018 – M*A*S*H
Srpen 14, 2018
Zobrazit vše

Krajské kolo Závodu vlčat a světlušek v Pitíně – 16.-17.6.2018

O víkendu 16-17.6.2018 se v Pitíně konalo krajské kolo závodu světlušek a vlčat, kam se z okresního kola probojovala skupina starších vlčat.

Tématem krajského kola bylo Plants vs Zombie, družinka se tak ocitla ve světě kde musí bojovat o přežití. Jejich jedinou nadějí byly rostliny, které dokáží Zombie zastavit. Vlčata se tak vydala na trať závodu, kde musela prokázat znalost lesních rostlin, zdravovědy, komunikace na tísňové lince nebo rozdělávání ohně. Po dokončení závodu následoval doprovodný program v podobě her se zombie nebo soutěží o převlečení se za nejkrásnější květinu. V neděli ráno po úklidu tábořiště následovalo vyhodnocení závodů a doprovodného programu. Naše vlčata ve složení Vojtěch Struhař, Vincenc Novák, Jiří Pinďák a Jan Šerý, se umístila těsně pod stupínkem vítězů na krásném 4.místě.

Děkujeme našim vlčatům za reprezentaci střediska a budeme se těšit a pilně připravovat na další ročník Závodu světlušek a Vlčat.

Michal Drcman – Kočičák

Fotografie ze závodu si můžete prohlédnout zde.