Ohlédnutí za Pohádkovým hradem

Zahajovací schůzka v novém školním roce 2018/2019
Září 11, 2018
Pozvánka na noční závody
Říjen 10, 2018
Zobrazit vše

Ohlédnutí za Pohádkovým hradem

Bude letošní Pohádkový hrad nebo nebude? Takovou otázku si v nedělní ráno 26.8.2018 jistě kladlo mnoho lidí, nejenom těch místních. Celé léto bylo počasí opravdu prázdninové, teploty opět trhaly rekordy, ale prognózy z posledních dní hlásily na "pohádkovou" neděli déšť. Vzhledem k tomu, že do příprav bylo vynaloženo nemalé energie, bylo rozhodnuto, že i navzdory těmto prognózám a riziku malé účasti, se akce uskuteční. Teď už můžeme říci, že to bylo správné rozhodnutí. Start akce byl oproti původním 12:00 posunut až na 14:00, kdy již mělo přestat pršet. A opravdu - krátce po druhé hodině se počasí umoudřilo, za nedlouho již bylo příjemně teplo. I přes trochu provizorní začátek se nakonec celá akce vydařila a na brumovský hrad nakonec dorazilo i přes nepřízeň počasí 400 dětí, na které čekalo 12 soutěžních stanovišť s oblíbenými pohádkovými postavami a doprovodný program na pódiu a prostranství před hradem.

Poděkování patří všem, kteří se do průběhu této tradiční akce zapojili, sponzorům - bez kterých by se akce nemohla uskutečnit, a také všem, kteří na hrad poslední prázdninovou neděli zavítali!

Příští rok na 20. ročníku snad i s lepším počasím - na viděnou!

Prohlédněte si fotogalerii z akce a krátké video.