Sportovní den střediska

Pozvánka na Sportovní den střediska
Listopad 12, 2018
Podzimní úklid kolem kostela
Prosinec 9, 2018
Zobrazit vše

Sportovní den střediska

Opět po roce tu máme 17.listopad a skautské středisko Brumov-Bylnice si tento datum připomíná jak jinak než tradičním sportovním dnem.

Letos jsme museli vypustit z našeho nabitého programu bazén, protože po nás do brumovské školní tělocvičny přišla skupinka gymnastů a také jsme museli začít až ve 13 hodin, ale to nám nezabránilo v tom, abychom si společně zadováděli a zacvičili.

Celé naše dobrodružství začalo tím, že za námi přišel zlý zámečník, který nás v tělocvičně zamčel a řekl nám, že nás pustí ven jen pod podmínkou, že zjistíme číselný kód k odemčení dveří.
Děti plnily stanoviště s pohybovými úkoly a za splnění získaly obrázek podle kterého musely uhodnout pohádku. Každá pohádka ve svém názvu měla číslovku (např. Sedmero krkavců, Sněhurka a sedm trpaslíků) a z těchto čísel jsme úspěšně složili kód a zámečník nám dal i sladkou odměnu.

Dětí se sešlo celkem 30. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další rok!

Erka

Více fotografií si můžete prohlédnout v galerii.