My Europe, My Say

Dětský karneval
Únor 3, 2019
Pozvánka na Memoriál Šedého Vlka
Duben 2, 2019
Zobrazit vše

My Europe, My Say

Tématem první společné skautské oddílovky, která se konala 15-16.3.2019 bylo v rámci projektu „My Europe, My Say“ seznámit skauty s Evropskou Unií, jejím fungováním a činností. Akce se zúčastnili starší vlčata a skauti z Brumova a skautky z Horního Lidče.

Při pátečním večerním programu se účastníci dozvěděli historii, postupné rozrůstání členů a některé naše představitele. Při následném hře i podmínky vstupu do EU.

Druhy den byl již uvolněnější, protože naším cílem se stalo DDM Brumov-Bylnice. Každý si zde mohl vyzkoušet svou zdatnost na lezecké stěně. Po vysílení ze stěny jsme si dali na závěr v tělocvičně vybíjenou a poté jsme se kvůli nepříznivému počasí přesunuli zpátky do Orlovny. V Orlovně následoval oběd a zhodnocení celé akce. Ukončení proběhlo ve 13:30 hodin a každý se vydal domů.

Koordinátor za Brumov – Bylnice – Michal Drcman – Kočičák
Koordinátor za Horní Lideč – Patrik Dvořák – Dřevo

Více fotografií naleznete v galerii .