Informace o letním skautském táboru 2019 – pro mladší členy

Informace o letním skautském táboru 2019 – pro starší členy
Květen 14, 2019
Jubilejní 20. ročník Pohádkového hradu
Červenec 13, 2019
Zobrazit vše

Informace o letním skautském táboru 2019 – pro mladší členy

Tento tábor se uskuteční ve dnech 30.6. – 7.7.2019 a je nováčkům a mladším členům. Táborový program bude primárně zaměřen na kategorii světlušek a vlčat.

Děti budou ubytovány v podsadových stanech. Jídlo je pětkrát denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), proto není třeba dětem jídlo na tábor balit. Pitný režim je zajištěn. O děti se starají kvalifikovaní vedoucí a jsou pod neustálým dohledem zdravotníka.

Stavba stanů a dalšího táborových staveb proběhne v sobotu dne 29. 6. 2019. Na stavbu jsou zváni především všichni rodiče. Sraz na táborové louce proběhne v 9:00, sebou si stačí vzít pouze odhodlání a chuť ukázat Vašim ratolestem, jak se staví sen, respektive stan (pokud někdo má, může si sebou vzít aku šroubovačku). Prosím, mějte na paměti, že cena tábora je snížena právě o náklady, které bychom vynaložili na jeho stavbu, pokud bychom si ji zajišťovali sami. Proto Vás žádáme, abyste se dostavili v co možná největším počtu.

Podrobnější informace a veškeré pokyny si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Přihláška k táboru je přiložena na tomto odkazu.

Nezapomeňte také vyplnit a odevzdat Posudek o zdravotní způsobilosti.

Doporučený seznam věcí na tábor.