Informace o letním skautském táboru 2019 – pro starší členy

Memoriál Šedého Vlka 2019
Duben 28, 2019
Informace o letním skautském táboru 2019 – pro mladší členy
Květen 20, 2019
Zobrazit vše

Informace o letním skautském táboru 2019 – pro starší členy

Tento tábor se uskuteční ve dnech 7.7. – 20.7.2019 a je primárně určen pro ostřílené táborníky, ovšem mimo to se ho mohou účastnit i osoby nezkušené, kterým např. nevyhovuje termín tábora pro mladší členy. Táborový program bude ale primárně zaměřen na kategorii skautek a skautů.

Stavba stanů a dalšího táborových staveb proběhne týden před začátkem tábora (tedy v sobotu dne 29. 6. 2019). Na stavbu jsou zváni především všichni rodiče. Sraz na táborové louce proběhne v 9:00, sebou si stačí vzít pouze odhodlání a chuť ukázat Vašim ratolestem, jak se staví sen, respektive stan (pokud někdo má, může si sebou vzít aku šroubovačku). Prosím, mějte na paměti, že cena tábora je snížena právě o náklady, které bychom vynaložili na jeho stavbu, pokud bychom si ji zajišťovali sami. Proto Vás žádáme, abyste se dostavili v co možná největším počtu.

Podrobnější informace a veškeré pokyny si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Přihláška k táboru je přiložena na tomto odkazu.

Nezapomeňte také vyplnit a odevzdat Posudek o zdravotní způsobilosti.