Tábor mladších členů 1.-7.7.2018 – Grinch

Jubilejní 20. ročník Pohádkového hradu
Červenec 13, 2019
Tábor starších členů 7.-20.7.2019 – Survival
Srpen 17, 2019
Zobrazit vše

Tábor mladších členů 1.-7.7.2018 – Grinch

Již se stalo zvykem, že první prázdninový týden se na louce poblíž Študlova utáboří naši mladší členové z oddílů vlčat a světlušek, aby zde prožili krásné letní dobrodružství. Téma letošního táboru byl "Grinch", tedy skřítek z malé vesničky ve sněhové vločce. Tam také žijí Kdovíci, kteří se chlupatého a zeleného Grinche bojí - chce jim totiž ukrást Vánoce...

Naši táborníci se však nevzdali a úctyhodně bojovali proti mrzutému Grinchovi. Při závěrečné hře se Grinch nakonec dětem omluvil za své neomalené chování a vrátil jim dárky, které to ráno ukradl. Tábor se zakončil v teple ohniště a loučením se s dětmi.

Podívejte se na fotografie z tábora.

Adéla Nedavašková - Adýsek