Informace o letním skautském táboru 2020 – pro starší členy

Svátek patrona skautů – sv. Jiří
Duben 23, 2020
Informace o letním skautském táboru 2020 – pro mladší členy
Květen 20, 2020
Zobrazit vše

Informace o letním skautském táboru 2020 – pro starší členy

Tento tábor se uskuteční ve dnech 12.7. – 25.7.2020 a je primárně určen pro ostřílené táborníky, ovšem mimo to se ho mohou účastnit i osoby nezkušené, kterým např. nevyhovuje termín tábora pro mladší členy. Táborový program bude ale primárně zaměřen na kategorii skautek a skautů.

Stavba stanů a dalšího táborových staveb proběhne týden před začátkem tábora. Veškeré informace ke stavbě tábora budou poslány všem přihlášeným v posledním červnovém týdnu. Na stavbu jsou zváni především všichni rodiče.

Prosím, mějte na paměti, že cena tábora je snížena právě o náklady, které bychom vynaložili na jeho stavbu, pokud bychom si ji zajišťovali sami. Proto Vás žádáme, abyste se dostavili v co možná největším počtu.

Podrobnější informace a veškeré pokyny si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Přihláška k táboru je přiložena na tomto odkazu.

Nezapomeňte také vyplnit a odevzdat Posudek o zdravotní způsobilosti.