Informace o letním skautském táboru 2021 – pro mladší členy

Fungujeme i on-line!
Únor 15, 2021
Informace o letním skautském táboru 2021 – pro starší členy
Květen 10, 2021
Zobrazit vše

Informace o letním skautském táboru 2021 – pro mladší členy

 

Tento tábor se uskuteční ve dnech 4.-11.7.2021 a je určen především nováčkům a mladším členům. Táborový program bude primárně zaměřen na kategorii světlušek a vlčat.

Děti budou ubytovány v podsadových stanech. Jídlo je pětkrát denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), proto není třeba dětem jídlo na tábor balit. Pitný režim je zajištěn. O děti se starají kvalifikovaní vedoucí a jsou pod neustálým dohledem zdravotníka.

Stavba stanů a dalšího táborových staveb proběhne v sobotu dne 3.7.2021. Na stavbu jsou zváni především všichni rodiče. Veškeré informace ke stavbě tábora budeme rozesílat všem přihlášeným v posledním červnovém týdnu.

Prosím, mějte na paměti, že cena tábora je snížena právě o náklady, které bychom vynaložili na jeho stavbu, pokud bychom si ji zajišťovali sami. Proto Vás žádáme, abyste se dostavili v co možná největším počtu.

Podrobnější informace a veškeré pokyny si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Přihláška k táboru je přiložena na tomto odkazu.

Nezapomeňte také vyplnit a odevzdat Posudek o zdravotní způsobilosti.

Doporučený seznam věcí na tábor.