Pohádkový hrad 2005 – Cesta kolem světa

Pohádkový hrad plný řemesel 2006
Září 9, 2006
Zobrazit vše

Pohádkový hrad 2005 – Cesta kolem světa

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vezmi tučňáka a přines jej lednímu medvědovi po krách do jeskyně. Tak zněl jeden ze dvanácti úkolů, které čekaly všechny děti při cestování po světě, na brumovském hradě v neděli 20. srpna. Návštěvníci zde mohli spatřit Egypťany, Skoty ve svých sukních, Mexičany, tanečnice z Brazílie nebo „pravé“ černochy.

Díky štědrým sponzorům se každý zdarma odvezl na koni, dostal občerstvení, zmrzlinu a mohl si zadovádět na skákacím hradě. Celá akce se může hodnotit jako vydařená, o čemž by mohlo svědčit všech tisíc zúčastněných dětí, které si se svými rodiči našly čas a prožily tak hezké odpoledne. Po absolvování všech stanovišť nemusely děti nikam spěchat, protože na spodním nádvoří byl připravený bohatý doprovodný program. Představila se dragounská jednotka Biskupští manové z Kroměříže, kouzelník Jirka nebo tanečnice s country i moderními tanci.

Úsměvy na tvářích dětí dodaly pořadatelům dalšího elánu k přípravě akce, která se bude konat v sobotu 2. srpna opět na brumovském hradě pod názvem Strašidelné historky hradu brumovského. Začátek bude v 19 hodin a doufáme, že i o tuto akci bude velký zájem.

Cesta kolem světa – stanoviště
Egypt
Gronsko
Rusko
Španělsko
Čína
Austrálie
Skotsko
USA
Mexiko
Brazilie