Fotbalový turnaj ve Slavičíně

Zdravotnický kurz: Kroměříž, 2. – 4. listopadu
Listopad 12, 2007
Kateřinské štrůdlování 2007
Listopad 25, 2007
Zobrazit vše

Fotbalový turnaj ve Slavičíně

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V nedělu 25.11. jsme se v počtu 15 skautů zúčastnili skautského fotbalového turnaje našeho regionu. Mini turnaj se odehrál ve třech kategoriích: vlčata, skauti a roveři + old skauti.

V hlavní kategorii skauti si prvenství odvezli naši hoši ve složení (Kamil Novák, Vojtěch Strnka, Prokop Strnka a Daniel Hořák), když porazili celky ze Štítné nad Vláří i domácí Slavičín. Mezi vlčaty se rozhodovalo až na pokutové kopy. Z našeho střediska se zúčastnil (Martin Hořák, Michal Strnad, Jakub Šerý a Ondra Strnad).

V kategorii roverů a OS se projevila zkušenost starších, když tým OS (Astr, Smolař, Šedý Vlk a Soptík) postupně porazil rovery ze Slavičína i Brumova (Adam Vypušťák, Lukáš Kostka, Rostislav Behanec a Martin Naňák).

Děkujeme pořadatelům i všem zúčastněným skautům za účast a těšíme se na jarní odvetu ve florbale u nás v Brumově-Bylnici.