Tábor světlušek a skautek 2011 – Pipi Dlouhá punčocha

Zakončení skautského roku s vyhlášením mezidružinové soutěže
Červenec 3, 2011
Tábor vlčat a skautů 2011 – Trosečníci
Srpen 7, 2011
Zobrazit vše

Tábor světlušek a skautek 2011 – Pipi Dlouhá punčocha

2 zrzavé copy, pihovatá tvář a barevné punčochy – přesně tak vypadá Pipi Dlouhá punčocha, knižní postava spisovatelky Astrid Lindgrenové. Touto veselou dívenkou, která každý den prožívá mnohá dobrodružství, se inspiroval letošní dívčí skautský tábor…

Světlušky a skautky, stejně jako Pipi, poznávaly a zažívaly každý den něco nového. Hrály si na píditele, honily mimozemšťany, spolu s Pipi oslavily její narozeniny, strávily den v aquaparku, uspořádaly zápasy v bahně, zajezdily si na koních a dokonce se i na chvíli vrátily zpět do školy.

Přestože počasí nám letos moc nepřálo a víkend musely tábornice strávit v brumovské orlovně, úsměv z jejich tváří nezmizel.

Děvčata tedy na letošním „upršeném“ táboře prokázala, že jsou to odvážné a tvrdé holky, které by se ani na moři nezalekly té největší bouřky.

Fotky z tábora si prohlédněte zde.