Vlčata zkoumala nové planety, jak to dopadlo?

Pozvánka na 8. sportovní den střediska
Listopad 8, 2017
Pozvánka na dívčí oddílovku
Listopad 10, 2017
Zobrazit vše

Vlčata zkoumala nové planety, jak to dopadlo?

  1. Mise – průzkum neobydlených částí vaší planety – jsme tu sami ?

Naše oddílovka začala v 18:00 dne 20. 10. 2017 hraním her a čekání na ostatní naše členy, kdy byly děti seznámeni s tématem naší oddílovky, která se tentokrát jmenovala: 1. Mise – průzkum neobydlených částí našich planet – jsme tu sami ?

Večer pokračoval  večeří a hygienou, následovaly menší hry  a filmový večer – Tintinova dobrodružství a Kniha Džunglí. V sobotu 21. 10. 2017 se bohužel udělalo špatné počasí a tak se po deštivém ránu udělala rychlá rozcvička, kterou děti dostaly za odměnu, že nás vedoucí nechaly vyspat aspoň pár hodin. Následovalo dále seznámení s tím, co žije a pohybuje na naší planetě, jež jsme zjišťovali za pomocí představivosti našich vlčat. Konečně přišla řada na pochodovou hru po našem městě, po které jsme si v naší Orlovně „upekli“ na pánvičce klobásky.

Oddílovku jsme zakončili nástupem, po kterém následoval úklid skautského sálu, který jsme před tím trošku zašpinili….

Zápis psal Mike, další vedoucí: Magic,Kočičák,Tom,Šikula, Medvěd, Dery a Rafan

Více fotek z oddílovky si můžete prohlédnout zde.