Pozvánka na Memoriál Šedého Vlka

Dětský karneval 2018
Únor 1, 2018
Ukliďme naše město!
Duben 4, 2018
Zobrazit vše

Pozvánka na Memoriál Šedého Vlka

Zveme všechny skauty z okolních středisek na tradiční závody ve skautských dovednostech – Memoriál Šedého Vlka, tentokrát na téma Za ztraceným pokladem. Závody se uskuteční v sobotu 28.4.2018 na hradě Brumov.

Soutěžit budou čtyřčlenné hlídky v soutěžní kategoriích vlčata, světlušky, skauti, skautky.

Seznam disciplín skauti a skautky: táboření, šifrování, mapa-azimut, uzlování, fauna a flóra, střelba z luku, všeobecné znalosti, první pomoc, tajná disciplína

Seznam disciplín vlčata a světlušky: táboření, šifrování, logické myšlení, schopnost orientace, manuální zručnost, první pomoc, střelba z praku, všeobecné znalosti, tajná disciplína

Registrace jednotlivých hlídek bude probíhat od 7:30 do 8:30 hodin. Nástup a odstartování závodu proběhne od 9:00 hodin. Ukončení závodu a vyhlášení výsledků proběhne po obědě kolem 14:00 hodin.

Startovné činí 50,- na člena, za hlídku tedy 200,-. V ceně je zahrnuto stravovaní a malé odměny. Platba proběhne při registraci.

Kroj nebo skautské tričko je vítané. Závodit se bude i za mírného deště vezměte si tedy pláštěnky. Doporučujeme sebou si vzít malou svačinu (zajištěn pouze oběd).

Z důvodu předběžného zajištění občerstvení prosíme o brzké potvrzení účasti a zaslání počtu hlídek na email ondrasopek@seznam.cz.