Okresní kolo Závodu vlčat a světlušek ve Fryštáku – 12.5.2018

Letní skautský tábor 2018 – pro starší členy
Květen 15, 2018
Pohádkový hrad 2018 se blíží!
Červen 28, 2018
Zobrazit vše

Okresní kolo Závodu vlčat a světlušek ve Fryštáku – 12.5.2018

2 družinky našich vlčat a 2 družinky našich světlušek se v sobotu 12.5.2018 zúčastnily okresního kola Závodu vlčat a světlušek, které se konalo v okolí skautské základny Eliška ve Fryštáku. Úkolem všech závodníků bylo pomoci Machovi a Šebestové najít zatoulaného psa paní Kardnožkové Jonatána. Cestou se museli poprat s různými úkoly – na cestu si připravit svačinku, rozšifrovat zprávu, ošetřit zraněného Horáčka a Pažouta, zorientovat mapu, projít překážkovou dráhou či zatlouct hřebík, zašít knoflík nebo vyrobit vlaštovku. Psa Jonatána se nakonec podařilo najít a všichni závodnici si tyto závody nadmíru užili.

Děkujeme našim mladým závodníkům za reprezentaci našeho střediska a gratulujeme vlčatům ze Žluté šestky ke krásnému 4. místu, díky kterému si zazávodí v krajském kole v Pitíně, které se bude konat ve dnech 16.-17.6.2018.

Kompletní výsledkovou listinu si můžete prohlédnout zde.

Fotografie ze závodů si prohlédněte v naší fotogalerii.