Sportovní den střediska

Pozvánka na rádcovský kurz
Říjen 29, 2019
Připomínka 30. výročí od Sametové revoluce
Listopad 17, 2019
Zobrazit vše

Sportovní den střediska

Dne 9.11.2019 se uskutečnil další ročník skautského sportovního dne. Zúčastnilo se zhruba 30 děti Tento rok bylo téma Zataženo občas trakaře.

Děti musely projít pár sportovních stanovišť jako například překážkovou dráhu,střílení s balonky na slepo,být v polosedu u stěny a mnoho dalších. U stanovišť děti získaly součástku k opravě stroje FLDSMDFR který jim za odměnu daroval sladkosti. Po skotačení v tělocvičně se pokračovalo na bazéně, kde děti hrály vodní pólo a nebo jen dováděly ve vodě .

Fotografie z akce jsou si můžete prohlédnout v této galerii.

Děkujeme všem vedoucím při pomoci. Sportu zdar a příští rok zas!

Tomáš Marek - Mikelangelo