Online schůzka vlčat

Skautská výzva!
Říjen 31, 2020
Betlémské světlo v době koronavirové
Prosinec 20, 2020
Zobrazit vše

Online schůzka vlčat

Naše první online schůzka se bude konat 20.11.2020 v 16:00 hod. a bude trvat přibližně 45-60 minut.

Schůzka bude probíhat prostřednictvím Google Meetu do kterého se připojíte pomocí tohoto odkazu: KLIKNI SEM.

Připojujte se prosím nejdříve 5 min před začátkem tzv. 15:55 hod.

Vzhledem k tomu že nemám emaily od všech členů nemůžu Vás automaticky pozvat, tedy bude potřeba schválit Vaše připojení což může chvíli trvat. Jsme si vědomi že většina našich členů používá právě MS TEAMS v rámci připojení na online výuku školy. Ovšem používá k tomu školní účty, které nepodporují připojení do týmů mimoškolních (tzv. týmu který vytvoří někdo kdo nemá školní účet ZŠ Brumov) a nechceme si „půjčovat“ od někoho účet abychom to mohli provést právě touhle cestou. Navíc by to nevyřešilo připojení členů, kteří nenavštěvují ZŠ Brumov. Od letošního roku máme totiž i členy z Nedašova a Návojné.

Pro připojení budete ovšem potřebovat Google účet. Pokud jej nemáte bude potřebovat si ho vytvořit. Návod na vytvoření účtu naleznete ZDE. V případě dotazů se nebojte obrátit na Michala Drcmana (michal.drcman.cz@seznam.cz nebo +420 734606380) nebo Jiřího Rejdu (dkilinkac@gmail.com nebo +420 739810435).

S pozdravem,

Michal Drcman - Kočičák, vedoucí oddílu vlčat