Betlémské světlo v době koronavirové

Online schůzka vlčat
Listopad 18, 2020
Fungujeme i on-line!
Únor 15, 2021
Zobrazit vše

Betlémské světlo v době koronavirové

I letos k nám světlo ze samotného Betléma dorazilo! Tento symbol naděje, radosti a lásky jsme včera převzali od našich brněnských kolegů – skautů a skautek. V letošním roce s ohledem na současnou situaci jej však bohužel nemůžeme osobně doručovat do Vašich domovů. Pro Betlémské světlo si ale budete moci sami přijít na Štědrý den v čase od 9:00-12:00 do Orlovny v Brumově nebo do Bylnice na hasičárnu, ve Svatém Štěpáně si světlo můžete vyzvednout v budově bývalé pohraniční policie a v Sidonii pak v kapličce v bývalé škole. Světlo si můžete na Štědrý den vyzvednout i po ranních rorátech přímo v kostele sv. Václava v Brumově. Přineste si lampu nebo svíčku. Pokud můžete, přineste toto světlo z Betléma i k Vašim blízkých nebo sousedům, kteří si jej nemohou vyzvednout. Přejeme Vám všem ať v tomto nelehkém čase světlo z Betléma prozáří Váš domov a přinese do něj naději a pokoj. Skauti a skautky z Brumova-Bylnice