Výroba adventních věnců

Výprava 4. oddílu vlčat do Návojné na Zimec
Listopad 26, 2007
Vánoční besídka
Prosinec 27, 2007
Zobrazit vše

Výroba adventních věnců

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ve čtvrtek 29.listopadu od 14:30 hodin si ve Skautském sále děti i jejich rodiče vyráběly adventní věnečky. I když se nejprve zdálo, že budeme s výrobou rychle hotovi, nakonec příšlo více než osmdesát dětí a jejich rodičů.
Z připravených větviček se nejprve omotalo a drátkem svázalo polystyrenové kolečko a poté si z přírodního materiálu každý dle své představy a fantazie zdobil samotný věneček. Viděli jsme zde opravdu originální nápady a krásné výtvory. Celkem si děti vyrobily 67 adventních věnců, které se budou světit v neděli na deváté mši svaté v kostele, odkud si je každý odnese do svých domovů.

Děkujeme všem, kteří připravovali tuto akci, materiál a malé občerstvení.