Ruská mise: Záchrana Nastěnky

Mše svatá za skauty
Březen 13, 2013
Družinka Brusinek nocovala v Orlovně
Duben 26, 2013
Zobrazit vše

Ruská mise: Záchrana Nastěnky

Ve dnech 15-16. března se uskutečnila dívčí oddílovka na téma Rusko. V 16:00 jsme se sešli v orlovně . Nejdříve jsme si zahráli hry na seznámení – deku ,upíry a další …

Poté jsme se rozdělili do skupinek, každá holka měla zavázané oči a Pety s Barčou každé nasypali na ruku jeden druh koření. Pak se holky podle čichu daly do skupinek. Cílem oddílové hry bylo zachránit Nastěnku ,a to tak že každá skupinka při výhře ve hře dostala dílek Nastěnky, který si lepily na papír.První hrou byla hra s azbukou. Pak se hrála hra s oblečením , holky měly po dráze přemístit co nejvíce oblečení – protože jsme byli v Rusku.

Po výborné večeři jsme se uložili k filmu Anastázie. Po filmu byla noční hra. Všechny holky došly na kopec kde byla vysílána morseovka – tam zjistili slovo kostel a teď už po skupinkách došly ke kostelu kde nahlásily kód a co nejrychleji se odebraly do orlovny. Po noční hře jsme se odebrali ke spánku. Ráno jsme senasnídali. Po snídani každá skupinka dostala špagety a cuketu, a měly postavit „pravoslavný kostel“.

Vše jsme vyhodnotili, Nastěnku jsme zachránili a v 11:00 jsme se odebrali domů.