Tábor mladších členů 2. – 9. 7. 2017 – Vzhůru do oblak

Pohádkový hrad 2016
Srpen 28, 2016
Tábor starších členů 9.-22.7.2017 – Po stopách dobra
Srpen 10, 2017
Zobrazit vše

Tábor mladších členů 2. – 9. 7. 2017 – Vzhůru do oblak

Letošní tábor se nesl v duchu průzkumníků divočiny, kteří se rozhodli splnit bobříka poci seniorovi. Děti v rámci táborové hry na motivy filmu Vzhůru do oblak pomáhaly p. Fredricksonovi přestěhovat jeho dům k Vodopádu snů. Taktéž zachraňovaly velkého „špačka“ Kevinu před šíleným badatelem, který chtěl Kevinu ulovit.

Tento úkol byl splněn na výbornou a vítězství nad Charlesem Muntzem bylo spečetěno výhrou ve velké závěrečné vodní bitvě. Průběh táborové hry měly zpestřen různými hrami i rukodělnými činnostmi a nejen jimi, s dětmi jsme se vydali i na blízkou rozhlednu nad Střelnou aby jsme okusili i jiný vzduch než jen ten táborový.

Ačkoli bylo na letošním táboře málo dětí, je nutno podotknout, že si to děti o to více užily a z ohlasů, které se k nám vedoucím dostávají, prostřednictvím jejich sourozenců nebo rodičů, zjišťujeme, že tábor byl nadmíru úspěšný pro všechny. Tímto bych ráda poděkovala všem, kteří byli součástí za úžasný týden plný dobrodružství.

Kamila Gigerichová – Srnka