Tábor starších členů 9.-22.7.2017 – Po stopách dobra

Tábor mladších členů 2. – 9. 7. 2017 – Vzhůru do oblak
Srpen 10, 2017
Pohádkový hrad 2017
Srpen 10, 2017
Zobrazit vše

Tábor starších členů 9.-22.7.2017 – Po stopách dobra

Druhý tábor, tedy tábor pro zkušenější členy, letos proběhl v termínu 9.-22.7. Skauti, skautky, světlušky a vlčata kráčeli Po stopách dobra. Skupiny Alfa, Unicorn, Einsteini a Okurky procházeli skrz různá časová období, kde se snažili získat dobré vlastnosti k poražení zákeřného prof. Enthropyho.

Táborníci si letos mimo jiné vyzkoušeli výrobu triček a náramků, postavili stroj času Hex, zahráli si softball či tradiční pašeráky, jednu stezku odvahy prošli a druhou prohmatali a mnoho dalšího.Tolik k programu, ale je jedna věc, která je na táboře důležitější. Je jí neopakovatelná atmosféra přátelství a radosti, která celý tábor provází. Letos se druhého tábora zúčastnilo 23 dětí, z čehož 5 skautů, 1 skautka, 1 vlče a 1 světluška skládali svůj slib.

Prohlédněte si více fotografií z tohoto tábora.

Matěj Struhař – Mates