Letní skautský tábor 2018 – pro starší členy

Pozvánka na akci Za pohádkou na kolech
Květen 13, 2018
Okresní kolo Závodu vlčat a světlušek ve Fryštáku – 12.5.2018
Květen 29, 2018
Zobrazit vše

Letní skautský tábor 2018 – pro starší členy

Tento tábor se uskuteční ve dnech 8.7. – 21.7.2018 a je primárně určen pro ostřílené táborníky, ovšem mimo to se ho mohou účastnit i osoby nezkušené, kterým např. nevyhovuje termín tábora pro mladší členy. Táborový program bude ale primárně zaměřen na kategorii skautek a skautů.

Stavba stanů a dalšího táborových staveb proběhne týden před začátkem tábora (tedy v sobotu dne 30. 6. 2018). Na stavbu jsou zváni především všichni rodiče. Sraz na táborové louce proběhne v 9:00, sebou si stačí vzít pouze odhodlání a chuť ukázat Vašim ratolestem, jak se staví sen, respektive stan (pokud někdo má, může si sebou vzít aku šroubovačku). Prosím, mějte na paměti, že cena tábora je snížena právě o náklady, které bychom vynaložili na jeho stavbu, pokud bychom si ji zajišťovali sami. Proto Vás žádáme, abyste se dostavili v co možná největším počtu.

Podrobnější informace a veškeré pokyny si můžete přečíst v tomto dokumentu.

Přihláška k táboru je přiložena na tomto odkazu.

Nezapomeňte také vyplnit a odevzdat Posudek o zdravotní způsobilosti.