Oddílová výprava vlčat do Horního Lidče

Podzimní úklid kolem kostela
Prosinec 9, 2018
Pozvánka na Skautský ples
Prosinec 12, 2018
Zobrazit vše

Oddílová výprava vlčat do Horního Lidče

Již druhou oddílovou akci jsme prožili s vlčaty ve dnech 7-8.12.2018. Cílem oddílové výpravy byla klubovna skautů v Horním Lidči.

Po zahájení v orlovně jsme se vydali na vlak, kterým jsme dojeli do Horního Lidče odkud jsme pokračovali asi kilometr a půl do skautské klubovny. V klubovně nás již čekala vlčata, s nimiž některými jsme se setkali na jaro, když byli u nás. Po seznámení následovala večeře a doprovodný program zaměřený na Mikuláše a jeho skutky.

V noci nás čekalo nepříjemné zjištění a byli jsme nuceni vydat se stezkou pro jídlo jenž nám odcizili lupiči. Stezka byla náročná ale všichni ji statečně zvládli a na oběd jsme si mohli vychutnat výborné špekáčky.

V průběhu dopoledne se nám podařilo prozkoumat blíže Čertovy skály a jejich historii. Po prozkoumání následoval oběd a odjezd domů.

Oddílovou výpravu jsme poté ukončili ve 14:00 na zastávce Brumov střed odkud jsme se vydali všichni do svých domovů.

Již nyní se těšíme na další výpravu za vlčaty s Horního Lidče.

Fotografie z výpravy si můžete prohlédnout pod tímto odkazem.

Kočičák