Oddílová výprava vlčat do Horního Lidče

Pozvánka na Skautský ples
Prosinec 12, 2018

Oddílová výprava vlčat do Horního Lidče

Již druhou oddílovou akci jsme prožili s vlčaty ve dnech 7-8.12.2018. Cílem oddílové výpravy byla klubovna skautů v Horním Lidči.

Po zahájení v orlovně jsme se vydali na vlak, kterým jsme dojeli do Horního Lidče odkud jsme pokračovali asi kilometr a půl do skautské klubovny. V klubovně nás již čekala vlčata, s nimiž některými jsme se setkali na jaro, když byli u nás. Po seznámení následovala večeře a doprovodný program zaměřený na Mikuláše a jeho skutky.

V noci nás čekalo nepříjemné zjištění a byli jsme nuceni vydat se stezkou pro jídlo jenž nám odcizili lupiči. Stezka byla náročná ale všichni ji statečně zvládli a na oběd jsme si mohli vychutnat výborné špekáčky.

V průběhu dopoledne se nám podařilo prozkoumat blíže Čertovy skály a jejich historii. Po prozkoumání následoval oběd a odjezd domů.

Oddílovou výpravu jsme poté ukončili ve 14:00 na zastávce Brumov střed odkud jsme se vydali všichni do svých domovů.

Již nyní se těšíme na další výpravu za vlčaty s Horního Lidče.

Fotografie z výpravy si můžete prohlédnout pod tímto odkazem.

Kočičák