Tábor starších členů 7.-20.7.2019 – Survival

Tábor mladších členů 1.-7.7.2018 – Grinch
Srpen 17, 2019
Zahajovací schůzka v novém školním roce 2019/2020
Září 11, 2019
Zobrazit vše

Tábor starších členů 7.-20.7.2019 – Survival

Ihned po skonční tábora mladších členů se táborová louka po dva týdny proměnila v pustý ostrov, na kterém měli naši táborníci jediný úkol - přežít...

Na kmeny Melóni, Květináři, Stokáři a Trosky čekaly výzvy prověřující nejen sílu těla i vůle jakožto jednotlivců, ale i soudržnost jejich skupin, kterou každodenně hodnotili na večerní Kmenové radě, kde hlasováním ocenili člena, jenž byl daný den pro kmen největším přínosem. Zmiňované výzvy byly různorodé. Hned na začátku tábora se museli rozloučit se všemi svými sladkostmi. Další neočekávanou výzvou pro ně byly každodenní studené noci (někdy i s budíčkem navíc v podobě přepadu nebo Dne naruby). Táborníci též například zjistili, jaká je jejich rovnováha a trpělivost, jak jsou zruční či jakého bezobratlého živočicha jsou schopni držet v ruce. I přes všechny zmíněné i nezmíněné nesnáze všichni přežili a celkem 6 skautů a 6 skautek složilo svůj slib.

Podívejte se na fotogalerii z tábora.

Matěj Struhař - Mates.