Pán Prstenů – tábor starších členů 2020

Pohádkový hrad 2020 se ruší
Červenec 19, 2020
Zahajovací schůzka v novém školním roce 2020/2021
Září 10, 2020
Zobrazit vše

Pán Prstenů – tábor starších členů 2020

Na letošním táboře byli skauti pozváni na Oslavu narozenin Bilba a Froda Pytlíka. Zde však objevili hrůzné tajemství Bilbova prstenu. Jeho prsten byl Prstenem moci Temného pána Saurona. Proto putovali spolu s Frodem a Samem k Hoře Osudu jej zničit.

Během této cesty si každý táborník zvolil své povolání, díky kterému mohl určitým způsobem napomoci úspěchu své družiny. Mistři svého povolání poté měli možnost rozhodovat, kudy po Středozemi se celá výprava vydá. Úspěch při hrách též určoval další osud jejich úkolu.

Díky jejich počínání se jim například podařilo lépe předvídat útok Prstenových přízraků na Větrově a porazit je či naopak pokazili přepadení Mordorských posil, které jim potom činili velké problémy při bitvě o Minas Tirith. I přes spoustu neočekávaných nástrah, včetně byrokracie v Hůrce, únosu kuchařek, prudkých dešťů a zabláceného tábořiště se družinám Stůl č.1, Tuláci, Kebaby a Ratlíci poslání zdařilo a Sauron byl nakonec poražen.

Podívejte se na naši fotogalerii z táboru.